Firma Lubecore z siedzibą w Campbellville w Ontario została założona w 2008 roku. Lubecore produkuje najbardziej innowacyjne automatyczne systemy smarowania na rynku. Projektujemy, montujemy, produkujemy, sprzedajemy, instalujemy i gwarantujemy najnowocześniejsze zautomatyzowane systemy smarowania. Nasze zautomatyzowane systemy smarowania wyznaczają poprzeczkę w zakresie wydajności i trwałości. Posiadamy maszyny i oprzyrządowanie oraz własność intelektualną, taką jak projekty i specyfikacje, a także korzystamy z dostawców kontraktowych. Mamy oczekujące patenty na rozwój nowej generacji w automatycznym smarowaniu.


Lubecore posiada stale rozwijającą się sieć dealerów składającą się z różnych punktów sprzedaży i serwisu w kilku krajach na całym świecie. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu Lubecore zaopatruje i wspiera dealerów i klientów z rynków przemysłowych, transportowych, górniczych, komunalnych, rolniczych i mobilnych ciężkiego sprzętu. Innymi słowy, jeśli potrzebuje smaru, możemy zautomatyzować smarowanie.

NASZE PRODUKTY

MULTI-LINE "SPYDER"

Uniwersalna konstrukcja pompy Multiline „Spyder” zapewnia ekonomiczne rozwiązanie z dużymi oszczędnościami w zakresie konserwacji. Zwiększy bezpieczeństwo działania Twojego sprzętu, zapewniając ciągłe smarowanie krytycznych elementów, takich jak automatyczne regulatory hamulców itp.

MODULAR PROGRESSIVE

Modularny progresywny automatyczny system smarowania Lubecore może być używany w różnych zastosowaniach. Zapewnia mocne, ale precyzyjne dostarczanie wszystkich rodzajów smarów, a kompaktowe bloki rozdzielcze zapewniają, że system zasila wszystkie obszary wyposażenia.

PNEUMATIC SINGLE LINE 210

Systemy równoległe usprawniają program konserwacji zapobiegawczej i utrzymują elementy smarowane w doskonałym stanie, co zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie sprzętu. Ta innowacyjna konstrukcja pompy zapewnia smarowanie krytycznych punktów.

FUNKCJE AUTOMATYCZNEGO SMAROWANIA NOWEJ GENERACJI

Połączenie tych standardowych funkcji w całej naszej linii produktów stawia Lubecore przed konkurencją, podnosząc poprzeczkę w zakresie wydajności i trwałości.
Płyta dociskowa ze stali nierdzewnej

System płyt dociskowych Lubecore pozwala użytkownikowi czerpać korzyści z wyraźnego wskazania poziomu smaru, ochrony smaru przed wilgocią, brudem i kurzem, a także z zapobiegania wszelkim możliwym wyciekom smaru. Konstrukcja ze stali nierdzewnej zapobiega korozji, dzięki czemu płyta dociskowa nie wymaga konserwacji.

Sprężyna nadążna ze stali nierdzewnej

Dodatkowa górna sprężyna wlotowa Lubecore ze stali nierdzewnej zapewnia zdolność samoczynnego odpowietrzania i stałe dostarczanie smaru EP-2 nawet podczas najcięższych kanadyjskich zim i ekstremalnie niskich temperatur.

Zbiornik z makrolonu

Wszystkie systemy Lubecore są wyposażone w zbiorniki makrolonu, które zapewniają wiodącą w branży wytrzymałość i odporność, zapewniając bezobsługowe rozwiązanie dzięki odpornej na pęknięcia konstrukcji. Zbiorniki Makrolon firmy Lubecore są bezobsługowe, zachowując przejrzystość przez cały okres użytkowania, zapewniając wyraźne wskazanie aktualnego poziomu smaru w systemie nawet po wielu latach użytkowania!